Silli Chews

Silli Chews ™ boli konceptualizované a navrhnuté mamičkami rovnako ako vy! Fun Zone je produktová a vývojová spoločnosť, ktorá sa nachádza na detskom trhu už viac ako 26 rokov.

Ako mamičky v rôznych štádiách života našich detí sme videli prázdnu oblasť v kategórii detských hryzátok, ktoré sa za posledných 20 rokov veľmi nezmenili! S našimi skúsenosťami v oblasti silikónu a dieťaťa a predovšetkým našou prácou ako mamičky, sme sa spojili a prišli s našim najnovším produktom „baby“ Silli Chews ™!

Silikónové hryzátka Silli Chews ™ sú ručne vyrobené pre všetky štádiá procesu rástia zubov a obsahujú sladké, hravé postavy v živých a atraktívnych farbách. Tieto originálne dizajnové silikónové hryzátka súčasne „upokojujú a bavia“ vaše deti.

Už viac ako dve desaťročia sú inovatívne výrobné metódy Fun Zone v popredí detského trhu a Silli Chews ™ je vyvrcholením výskumu a vývoja šiestich rokov v oblasti použitia silikónu v detských hryzátok. Fun Zone získala americký patent pre našu inovatívnu výrobnú techniku, ktorá bola aplikovaná na Silli Chews ™.

Silli Chews ™ zaručuje, že utišuje vašu starosť a ďasno vášho dieťaťa. Nechajte Silli Chews ™ „upokojiť a baviť“ svoje deti!

Multi textúrovaný povrch na podporu rástia zubov

Ľahké a ľahko uchopiteľné pre drobné ruky dieťaťa.

Môže byť chladené pre väčšie pohodlie.

Diera, ktorá sa hodí pre väčšinu držiakov klips.

Mäkký a pružný materiál.

Farebné vzory, ktoré upokojujú a bavia dieťa.

Potravinársky silikón používaný pre všetky farby, nie natieraný.

Čo je Silli Chews ™ hryzátka?

Silli Chews ™ je prvý patentované farebné, mnohorozmerné silikónové hryzátko. Naše silikónové hryzátka sú mäkké, pružné a skvelé na preťahovanie a žuvanie.

Sú Silli Chews ™ hryzátka bezpečné?

Všetky detské hryzátka Silli Chews ™ sú vyrobené z potravinového silikónu a nepoužíva sa žiadne farbivo. Naše hryzátka spĺňajú alebo prekračujú štandardy CPSIA, ASTM a EN71 a sú bez BPA, PVC a ftalátov. Rovnako ako u všetkých hryzátok, nezabudnite skontrolovať pred a po každom použití. Pri poškodení alebo roztrhnutí ich vymeňte. Nikdy neuviažte hryzátko okolo krku dieťaťa. Vždy používajte s dohľadom dospelých. Zachovajte obal pre referencie.

Ako sa čistia SILLI CHEWS hryzátka?

Ručné pranie značky Silli Chews ™ v horúcej, mydlovej vode alebo ich položte na horný stojan umývačky riadu. Predtým, ako začnete používať, mali by ste starostlivo očistiť zuby. Nevarte ich.