O nás

„Ak o tom viete snívať,
dokážete to aj urobiť“
– Walt Disney –

Na začiatku bol veľký sen … podnikať s niečím, čo nie je len jednuduchým tovarom, ale prináša čosi viac. A vďaka tomu rásť a vyvíjať sa spolu s novými potrebami a výzvami. Týmto splneným snom je naša rodinná spoločnosť, ktorá nie je veľká, ale snažíme sa správať ako veľká spoločnosť. Veríme, že služby a tovary môžu byť kvalitnejšie ako u veľkých reťazcov.

Všetko sa začalo pri poháre vína, s myšlienkou otvoriť vlastný obchodík, kde by sme ponúkali iba to, čomu sami veríme. Po tvrdej práci sme otvorili našu kamennú predajňu Little Rabbit v Šamoríne vo februári 2016. V snahe neustále sa rozvíjať sme navštevovali výstavy a rozhodli sme sa, že spravíme krok dopredu a ako veľkoobchod Vám budeme ponúkať nové značky, ktoré korešpondujú s prísnymi kritériami na kvalitu. Prelomom bola návšteva výstavy v Norimbergu v roku 2018, kde sme našli výrobcov, ktorých produkty sme doniesli na náš trh…

Nájdete u nás široký sortiment hračiek, doplnkov, ktorý Vás určite zaujme a každý nájde to, čo hľadá alebo si vyberie z našej bohatej ponuky. Ako rodičia sme každý jeden produkt vyberali starostlivo, ktoré musia spĺňať vysoké kritérium kvality, kreativity a musia byť zdravotne nezávadné.

Každé dieťa potrebuje dostatok voľnosti na skúmanie okolitého sveta. Hračky podporujú rozvoj Vašich detí, napĺňajú ich predstavy, motivujú a inšpirujú ich k tvorivosti, nechávajú pracovať detskú fantáziu a kreativitu.
Detskú myseľ je potrebné neustále rozvíjať a to najlepšie nenásilnou a nenáročnou formou a práve vhodne zvolená hračka prinesie dieťaťu uspokojivý pocit z hrania a zároveň ho vo vývoji posúva ďalej. Nechajme svoje dieťa vyniknúť v tom čo má rado – keď je spokojné dieťa, získava aj rodič.

Ku kvalitnému tovaru sme pridali perfektný zákaznícky servis. Pre nás ste dôležitý práve Vy, aj preto sa nám bez problémov dovoláte napríklad aj v nedeľu. 

Naša hlavná myšlienka môže znieť ako klišé, ale hlavným cieľom je spokojný zákazník, prijateľné ceny, ochotný personál, bezpečné a kreatívne hračky, ktoré potešia malých aj veľkých, pretože toto by malo byť cieľom každej schopnej a modernej firmy v tomto odbore. Rovnako aj našou filozofiou je robiť veci pre vás jednoducho,zrozumiteľne a jasne.

Zostaňte s nami a nakupujte pohodlne z domova.