Baby Birds

BabyToLove je špecialista na segment výrobkov pre deti. Táto značka ponúka originálne, inovatívne a trendové produkty v detskom vesmíre. Výrobky sú rozmiestnené v piatich kolekciách, ktoré sa nachádzajú v každom okamihu života dieťaťa: hra, zuby, jedlo, „na ceste“ a starostlivosť. Prioritou je kvalita a bezpečnosť výrobkov. A potom robí život rodičom s deťmi hrať skutočnú hru s „inteligentnými detskými výrobkami“!

BabyToLove ponúka inovatívne a dômyselné produkty starostlivosti o deti, ktoré rodičom uľahčujú život, ako aj spoločné hračky a dekoratívne predmety. Všetky ich produkty boli navrhnuté s bezchybnou kvalitou a maximálnou bezpečnosťou ako cieľmi. Viac ocenení a odmien od spotrebiteľov a odborníkov bolo ocenených za ich hodnotu a vynaliezavosť. Objavte teraz zbierku „pili“, ktorá ponúka inovatívny viacpolohový matrac a kočovný oblúk. Vesmír „hra“ teraz víta nové postavy, ktoré budú spolu s bábätkami za spoločné chvíle prebudenia a nežnosti. BabyToLove premieňa každodenný život mladých a starých v detskej hre!

BabyToLove je ochranná známka spoločnosti BTL Diffusion

V Babybirds je každý produkt navrhnutý tak, aby váš každodenný život a deň vášho dieťaťa boli skutočnou detskou hrou. Na tento účel uvádzame špecifiká a výhody každého produktu. Nájdite naše symboly:

BabytoLove označuje pre každý produkt vek používania, aby vám ponúkol tie najvhodnejšie produkty pre vaše dieťa.

PLAY – Let’s play

Od narodenia sa dieťa učí zo sveta okolo seba a rozvíja svoje zmysly a schopnosti. Naším cieľom v kolekcii „hry“ je stimulovať všetky zmysly dieťaťa, jeho senzorický a kognitívny vývoj. Naše výrobky sú bohaté na aktivity a hlavne prispôsobené dieťaťu od jeho narodenia.

TEETHERS – Let’s chew

Keď dieťi vyrastie svoj prvý zub, nie je to žiadna zábava! BabyToLove vám ponúka originálnu a efektívnu zbierku hračiek na zábavu a úľavu dieťaťa bolesti v kĺboch

MEAL TIME – Let’s eat

Mesiac po mesiaci dieťa objavuje jedlo a pokrmový svet. BabyBirds preto postupuje s dieťaťom v tejto základnej fáze pri navrhovaní inteligentných produktov pre každý vek, skutočné dobrodružstvo. Pretože praktičnosť je jednou z našich priorít, naše výrobky z kolekcie „Meal“ sú vhodné na cestu, sú šikovné a prispôsobené každému okamihu jedla: sedadlo, nožička, misa a príbory. Objavte teraz všetky naše riešenia pre dokonalé jedlo s dieťaťom!

BABY CARE – Let’s bathe

 Toaleta dieťaťa je zvláštnym momentom celej rodiny. BabyToLove vám ponúka zbierku roztomilých aj praktických produktov, aby ste mali z týchto chvíľ spoločné potešenie.

ON THE GO – Let’s go

Malá prechádzka hrá dôležitú úlohu pri vývoji dieťaťa pri objavovaní veľkého sveta. Babybirds vám ponúka zbierku inteligentných produktov, ktoré umožnia mať výlet s deťmi príjemné a plné prekvapení. Objavte teraz našu kolekciu „on-the-go“!